Bricklandia 4.B

27.11.2018

V utorok 27. novembra sme sa s našim oddelením a pani učiteľkou triednou IV.B triedy vybrali na zaujímavú výstavu s názvom – Bricklandia. Naše deti sa vyšantili v novej Lego herni s množstvom aktivít ako: maľovanie legom na graffity stenu, kocka pokrytá veľkými podložkami, na ktorú sa dá písať aj maľovať legom, vytváranie mozaík podľa predlohy alebo vlastnej fantázie, lego roboty, veľká Duplo zóna pre tých, ktorí radi stavajú rýchlo, stavanie s veľkými fun blokmi kockami s dĺžkou 30 cm, hranie originálnych stolových lego hier, hra s tabletom Life, voľné kreatívne skladanie pre majstrov staviteľov. So štipkou fantázie sme sa na chvíľu preniesli do iného sveta a radi sa sem opäť niekedy vrátime.

Mgr. Jana Hrušková, vychovávateľka XI. odd. ŠKD