Základné údaje

Košice

Prezentácia pre verejnosť

2.6.2011

Moderné vzdelávanie pre modernú spoločnosť je súčasťou projektu Premena tradičnej školy na modernú. Tento projekt pod záštitou ESF a MŠ VVaŠ v Operačnom programe vzdelávanie/ Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť pod názvom: Modernizácia vzdelávania prostredníctvom tvorivého učiteľa a aktívneho žiaka realizuje Základná škola na Staničnej ul.č.13 už tretí rok a úspešne v tomto projekte napreduje.
Rozvoj kľúčových kompetencií žiakov a učiteľov v jednotlivých predmetoch sa odzrkadľuje nielen vo výstupoch žiakov, ale aj učiteľov. Viac ako 3500 hodín príprav, tvorby metodík, didaktických postupov, či samotných aktivít plných zážitkového učenia pomocou najmodernejších didaktických a učebných pomôcok, ktoré pomáhajú pri dosiahnutí čo najlepších výsledkov, sú toho dôkazom.

Mgr.Z.Meltzerová, manažér publicity projektu