Základné údaje

Košice

Prezentácia pre verejnosť

10.12.2010

Dňa 10. 12.2010 sa na našej škole ZŠ Staničná 13 v Košiciach uskutočnila prezentácia projektu pod záštitou ESF a Ministerstva ŠVVaŠ v Operačnom programe vzdelávanie/ Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť pod názvom: Modernizácia vzdelávania prostredníctvom tvorivého učiteľa a aktívneho žiaka.
Prezentácie projektových aktivít sa zúčastnili rodičia a priatelia našej školy ako aj širšia verejnosť. Prezentované boli čiastkové činnosti ,výsledné produkty žiakov a metodické postupy učiteľov jednotlivých činností.
Počas prezentácie sme predstavili súčasnú a budúcu realizáciu nášho projektu na škole ako aj ciele projektu. Účastníci prezentácie si mali možnosť prezrieť aktivity projektu a konzultovať ich s expertmi projektu. Potom sa rozvinula diskusia na danú tému. Potešil náš veľký záujem zo strany rodičov a žiakov.