Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice

Mgr. Mária Lacková, vedúca ŠJ
kontakt: maria.lackovazavinaczsstanicnake.sk

Vážení rodičia, milí žiaci,
oznamujeme Vám, že v dňoch 7.9. a 8.9.2020  bude žiakom zapísaným do ŠJ  podaný obedový balíček.

O prevádzke v ŠJ vás bude priebežne informovať.

Zápisný lístok:
Zápisný lístok (doc)
Zápisný lístok (pdf)

Prihlášku môžete vyplnenú a podpísanú zákonným zástupcom odovzdať triednej učiteľke do 4.9.2020

Návod na použitie:
– po kliknutí na link sa zobrazí stránka (www.eskoly.sk), na ktorú je možné prihlásiť sa (prihlasovacie meno a heslo dostávali rodičia od triednych učiteliek)
– po prihlásení sa zobrazí jedálny lístok na týždeň aj s možnosťou odhlásenia stravy
– dieťa môžete odhlásiť ODSTRÁNENÍM fajočky pri obede
– potom sa stačí už len odhlásiť, systém automaticky dieťa odhlási u vedúcej ŠJ
– odhlásiť na aktuálny deň sa dá LEN DO 8:00

Telefonické odhlasovanie: 625 71 83 do 8.00 ráno.
Po tomto čase sa dá odhlásiť iba na nasledujúci deň.

Úhrada stravného:
IBAN: SK30 5600 0000 0005 0301 7007
Upozornenie: Prosíme rodičov, ktorí platia obedy cez internet, aby nezabudli pri platbe uviesť správny variabilný symbol, ktorý je pridelený ich dieťaťu. Predídu tak nezrovnalostiam pri účtovaní. Žiadame rodičov, ktorí plánujú platiť cez internet, aby si variabilný symbol vyžiadali u vedúcej školskej jedálne, ak tak nie je uvedené na šeku. Ďakujeme.