Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

ITShow

ITShow

3. ročník neopakovateľnej IT Show a zároveň prvý ročník výstavy IT SHOW Datacomp priniesol do Košíc novinky a trendy zo sveta IT. Tváre expertov značiek ASUS, EPSON, Lenovo, Microsoft, Dell a ďalších významných značiek sme mali možnosť stretnúť na tejto výnimočnej výstave v Košiciach obchodnom centre Atrium Optima 8.11.2019.
Atraktívny program výstavy bol zameraný pre širokú verejnosť, študentov, školy, podnikateľov, domácnosti, ako aj pre hráčov. Pútavé produktové prezentácie, počas ktorých predstavili zástupcovia významných značiek svoje novinky a TOP produkty, youtuberi, tombola, herný ošiaľ, darčeky a súťaže o hodnotné ceny, ktoré sa žiakom 8.B a 8.C nepodarilo získať. Napriek tomu sa tešíme na ďalší ročník.

Mgr. E.Görcsösová