Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Náš celodenný školský klub

Náš celodenný školský klub

Náš Celodenný školský klub detí bol v prevádzke od 11. januára, vzhľadom na zhoršenú epidemiologickú situáciu. Pani vychovávateľky pracovali v troch skupinách 5+1. Sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť našim rodičom z kritickej infraštruktúry a ďalších oblastí hospodárskeho a verejného života v starostlivosti o deti v tejto neľahkej dobe.

Deti chceme veľmi pochváliť, že celých šesť týždňov krásne pracovali a zapájali sa do všetkých činností klubu: online ZOOM vyučovania dopoludnia, prípravou na vyučovanie popoludní, vyrábali si trojrozmerných medveďov, karnevalové škrabošky, papierové domčeky pre sýkorky, skladacie kráľovské koruny, valentínske pozdravy, kreatívne korálkové zažehľovačky, skladacie zvieratká a mnoho ďalších. Na čerstvom vzduchu na školskom dvore sa deti zahrali pri stavaní snehuliakov, iglu, postavičiek zo snehu a zasúťažili si v tvorbe čo najdlhších traktorových stôp na snehu a lopárovej cestičke.

Mgr. Jana Hrušková, vedúca ŠKD