Bedminton – OK

Dňa 17. 10 a 18. 10. 2024  sa naši žiaci zúčastnili okresného kola v bedmintone. Hralo sa v krásnom novom prostredí Národného tenisového centra v Košiciach, ktoré nás veľmi očarilo. Na našej škole sme sa doteraz venovali viac iným športom, preto sme sa rozhodli, že vyskúšame niečo nové. Pre našich žiakov to bola vôbec prvá súťaž v bedmintone. S nadšením a odhodlaním sa postavili tejto výzve, avšak tentokrát nám to na medailové umiestnenie nestačilo. Sme radi, že sme sa zúčastnili a odnášame si množstvo zážitkov a skúseností. Každý z nás si uvedomil, že šport nie je len o víťazstve, ale aj o osobnom raste. Ukázali sme, že máme srdce bojovníkov!

Družstvo chlapcov:                Družstvo dievčat:
Adam Adamek 9.C                Laura Naďová 9.C
Richard Godina 9.C               Eliška Samčíková 8.C
Matúš Rybárik 8.B                 Stella Švihlová 8.C

Ďakujeme všetkým žiakom za reprezentáciu školy. Mgr. Martina Kuchárová, Mgr. Ján Martinko