Otvorenie nového školského roka

Dňa 2. septembra 2024 sa v našej škole uskutočnilo slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025.

Slávnostný program otvorila talentovaná žiačka Nelka Petrová, ktorá svojím spevom navodila príjemnú atmosféru. Nasledovalo pôsobivé vystúpenie Peťka Vargu, ktorý nás očaril svojou hrou na klavír. V kultúrnom programe pokračoval recitačným pásmom Riško Godina, ktorý všetkých prítomných zaujal svojím prednesom.

Po skončení programu sa prihovorila pani riaditeľka PaedDr. Eva Pillarová. Vo svojom príhovore srdečne privítala všetkých žiakov, najmä našich nových prvákov, ktorí s nadšením vstupujú do školského sveta. Pani riaditeľka zdôraznila silné stránky našej školy a vyjadrila nádej, že každý žiak bude mať chuť dosahovať čo najlepšie výsledky. Zároveň popriala veľa šťastia deviatakom, ktorí tento rok zakončia svoje základné štúdium.

Slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj hostia, medzi ktorými bol Ing. Radoslav Levčík, predseda rady rodičov, Ing. Radovan Sušila, člen rady školy, Ing. Ján Godina, podpredseda rady rodičov a Ing. Katarína Vargová, podpredsedníčka rady rodičov. Všetci hostia nás povzbudili milými slovami a zaželali nám úspešný školský rok.