Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok – zbierka pre seniorov, žijúcich v domovoch dôchodcov

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok – zbierka pre seniorov, žijúcich v domovoch dôchodcov

Dobrý deň, zapojili sme sa v rámci ŠKD  do veľmi peknej akcie. Ide o zbierku s názvom  Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Je to zbierka pre seniorov, žijúcich v domovoch dôchodcov. Veci mi môžete posielať po deťoch do 1.C , alebo po  pani vychovávateľkách do 02.12.2020

Viac sa o celej akcii môžete dočítať v tomto linku:
https://www.kolkolasky.sk/skoly/

Tipy, čím naplniť krabičku

Niečo teplé:
káva, ovocný čaj, bylinkový čaj, cappuccino, horúca čokoláda, horúci nápoj

Niečo slané: slané kekse, praclíky, kukuričné chrumky, krekery, paštéta Majka, macesy

Niečo sladké: keksík, perníčky, šalviové cukríky, hroznový cukor, DIA kekse, DIA čokoláda, piškóty, plnený croissant, ovocné detské taštičky, detská výživa, krabičkový džúsik, maslové kekse, venčeky, džem, mäkké sušené ovocie, detský nápoj so ,,sosáčikom,, na pitie

Niečo voňavé: sprchový gél, šampón, tekuté mydlo, vlhčené servítky, telové mlieko, sprej, krém na ruky, krém na nohy, krém na tvár, balzam na pery, zubná pasta, corega tablety, toaletná voda, parfum

Niečo na seba: teplé ponožky, papučky, rukavice, čiapka, veselé ponožky, tielko, textilné kapesníky, malý mäkký uteráčik

Niečo na čítanie: krížovky, časopisy ako Slovenka/ Život, Žena a život/ Napísal život/ Zdravie Kniha básní, Duchovná literatúra, Motivačná literatúra, knihy s pozitívnou tematikou, vlastnoručne napísaný list od srdca

Niečo pre potešenie: kresbičky od detí, prázdne pohľadnice s nalepenou známkou ( 1 môže byť aj s Vašou vypísanou adresou ale nemusí), drobnú vianočnú dekoráciu, soška anjelika, malý vankúšik, nahrievaci vankúšik, malý plyšový macko do ruky, náramok na ruku, ruženec, pekná šálka, veselý pohár so slamkou, hrebienok

Ďakujeme Mgr. Jana Pindrochová  1. C trieda (kontaktná osoba)