Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Súťaž Ventures Books – 9. ročník

Súťaž Ventures Books – 9. ročník

Posledný decembrový týždeň v škole býva plný očakávaní….Vianoc, prázdnin. Pre našich deviatakov to bol týždeň očakávania výsledkov súťaže vydavateľstva Ventures Books. Vyše 70 príspevkov z celého Slovenska sa zúčastnilo Jesennej súťaže v rôznych kategóriách. Boli to súťažné videá, ale aj projekty na rôzne témy. Deviataci si zvolili zaujímavú tému – natočiť módnu prehliadku. Navrhli modely na tému jar, leto, jeseň, zima a škola. Pohrali sa so svojou nápaditosťou a vybrané modelky a modelov odeli do šiat, ktoré sami navrhli. Natočené a v angličtine okomentované video poslali do vydavateľstva na vyhodnotenie. Ich šikovnosť,  talent a tvorivosť boli následne ocenené porotou Ventures Books, ktorá sa rozhodla udeliť 9.A,D triede 3. miesto. Srdečne blahoželáme!

PaedDr. Mária Feckaninová