Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Olympiáda v anglickom jazyku – krajské kolo

Olympiáda v anglickom jazyku – krajské kolo

Dňa 10.2.2021 sa uskutočnilo krajské kolo olympiády v anglickom jazyku. Podobne ako okresné, aj toto kolo bolo zrealizované online formou. Skladalo sa z dvoch častí, písomnej a ústnej. Našu školu reprezentovali žiačky Mia Madliaková zo 7.C v kategórii 1ADominika Schofield z 5.B v kategórii 1C. Dominika v tomto kole nazbierala cenné skúsenosti, ktoré sa jej zídu v budúcom roku. Veľkú radosť nám všetkým urobila Mia, ktorá svoju kategóriu vyhrala a postupuje na celoslovenské kolo. Mii srdečne gratulujeme a z jej úspechu sa veľmi tešíme! Želáme jej veľa šťastia v celoslovenskom kole, ktoré sa bude konať v marci.

Zuzana Moreau