Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Online karneval v 1.C

Online karneval v 1.C

Fašiangové obdobie  sa dnes skončilo a my v 1.C sme sa nevzdali ani nášho obľúbeného karnevalu.

Online vyučovanie nás inšpirovalo urobiť si karneval vo svojich domovoch.  Deti si doma pripravili krásne masky.  Na zoome sme si  predstavili svoje masky, kto z akej planéty prišiel, spoločne sme sa zabavili, učili sa aj inak ako z učebníc –tak hravo. Masky boli vo virtuálnom  obchode a na planéte Zem si nakupovali darčeky, počítali predmety v priestore svojho bytu alebo domu, hrali sa hry na postreh, hry s kockou a písali si názvy masiek svojich spolužiakov. Na záver  si všetci spolu zatancovali online zumbu.

 Aj keď sme boli od seba vzdialení, predsa nám bolo spolu dobre a veselo. Virtuálny svet nám síce nenahradí  blízkosť a spoločný tanec, no my sme si tieto chvíle dištančného učenia aspoň trochu spríjemnili.

Všetci sa už tešíme, keď sa stretneme v škole. Pozdravujú vás žiaci z 1.C spolu s pani učiteľkou a pani vychovávateľkou.

PaedDr. Marcela Drabantová a Mgr. Jana Pindrochová