Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

JBL Jump Fest

JBL Jump Fest

Ako už tradične, aj začiatok tohto šk. roka zahajujeme športovo…V stredu, 8. septembra, sa štyria statoční popasovali s nástrahami behu na 60 m a v skoku do diaľky počas šiesteho ročníka JBL JUMP FESTu… Nina Marhulíková, Daniela Rybáriková, Tobias Groma a Michal Saxa, to sú ich mená…

            Najviac sa v súčte oboch disciplín darilo Nine, ktorá vo svojej vekovej kategórii obsadila krásne štvrté miesto spomedzi 23 pretekárok z blízkeho i ďalekého  okolia. Výkonmi však nesklamali ani zvyšní traja, obsadili miesta niekde uprostred štartovného poľa.

            Po ukončení pretekov sme si „odchytili“ aj známe košické dvojičky, Danku s Jankou, a aj Janka Volka. Veď si to pozrite…!!!

Mgr. Ján Martinko