Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Tvorivé čitateľské dielne v Litparku

Tvorivé čitateľské dielne v Litparku

My z 2.B sme malí-veľkí čitatelia. Len, čo sme sa v 1.ročníku naučili čítať, hneď sme mali v našej triede očarujúci svet knižiek dokonca na dvoch knižniciach. Zapojili sme sa s radosťou do projektu Naša trieda číta, vybavili sme si triedu novými knihami.

Nestačí nám to.

Každý mesiac budeme chodiť na tvorivé čitateľské dielne do Knižnice pre mládež LitPark. Na prvom stretnutí sme objavili svet Dračej pošty a na nedávnom druhom stretnutí sme poznávali ilustrátorov detských kníh. Veselo sme si aj zasúťažili a samozrejme vypožičali si knihy na domáce čítanie. Dokonca poobede v ŠKD sme sa na knižnicu aj hrali J.

Netrpezlivo čakáme aj na balík kníh, ktoré si objednávame z vydavateľstva Albatros.

Kniha je náš skutočný priateľ.

Mgr. Kamila Nagyová