Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Mysli, tvor a programuj s BEE BOTom

Mysli, tvor a programuj s BEE BOTom

Karpatská nadácia v minulom roku vyhlásila výzvu pod názvom Škola budúcnosti. S nadšením sme vypracovali projekt  a do výzvy o finančnú podporu projektov sme sa zapojili. Vypracovali sme projekt  zameraný na inovatívne vyučovanie s robotickou  včielkou BEE BOT. Aktivity, ktoré boli v projekte vypracované zaujali, a vyhrali sme finančnú podporu na realizáciu všetkých aktivít vo výške 2 500 eur.

Veľmi sa tešíme, že  12 BEE BOTov s rôznymi podložkami a tvorivými násadami nám budú spestrovať vyučovanie.  Môžeme sa tešiť na labyrinty, prekážky, mapy a cestovanie  po Európe a svete, pomocou násad  – programovanie kreslenia a presunov lego kociek po rôznych typoch podložiek. Priebežnú prácu uvidíte na fotografiách, ktoré budú zverejnené na našej stránke školy.


PaedDr. Marcela Drabantová