Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

DOD rezervácia 19.3.2022

DOD rezervácia 19.3.2022

Vážení rodičia, v záujme ochrany zdravia nás všetkých vás prosíme o rezerváciu temínu na návštevu našej školy. Prosíme vás o rezerváciu maximálne jedného termínu pre jednu rodinu (dvaja rodičia a budúci prváčik). Ak by ste sa nemohli návštevy zúčastniť a rezerváciu ste už urobili, napíšte nám prosím na mailovú adresu zapis@zsstanicnake.sk (napíšte meno pod ktorým ste urobili rezerváciu), aby sme vašu rezerváciu zrušili a uvoľnili tak čas pre ďalších záujemcov. Jeden termín je určený pre 5 rodín. Ak čas už nie je prístupný, znamená to, že je obsadený.

Ďakujeme za Váš záujem o našu školu.

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

Odoslať