Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Mysli, tvor a programuj s BEE BOTOM

Mysli, tvor a programuj s BEE BOTOM

Karpatská nadácia vlani vyhlásila výzvu o Školu budúcnosti, do ktorej sme sa s radosťou zapojili.

Karpatská nadácia náš projekt schválila vo výške 2 500 eur. Vďaka tomuto projektu sme získali programovacie včielky BEE BOT s rôznymi typmi podložiek, sekvenčné karty, drevené labyrinty, násady na BEE BOT – radlice a násady na pero a k tomu tablet.

Žiaci 2.C s programovacou včielkou pracovali s veľkým nasadením a radosťou. Cestovali po ostrove, pracovali na farme, putovali po svete aj Európe, tvorili si bludiská. A svoje skúsenosti odovzdali aj ostatným žiakom 1.- 4. ročníka – učili ich správne pracovať s BEE BOTOM. 

Ďakujeme Karpatskej nadácii za túto skvelú možnosť rozvíjať tvorivosť a predstavivosť našich žiakov.

PaedDr. Marcela Drabantová