Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Čo to vlastne je?

Čo to vlastne je?

Žiaci našej školy, konkrétne žiaci 3.A triedy sa zapojili do programu MyMachine, ktorý pomáha mladým vedátorom vymýšľať nové veci, teda vynálezy. Celý proces je založený na spolupráci medzi deťmi a študentmi stredných a vysokých škôl, ktorí spolupracujú ako rovnocenní partneri pri výrobe vysnívaných vynálezov počas jedného školského roka.

MENÍME MALÉ SNY na VEĽKÉ MYŠLIENKY

Čo to vlastne je?

Žiaci našej školy, konkrétne žiaci 3.A triedy sa zapojili do programu MyMachine, ktorý pomáha mladým vedátorom vymýšľať nové veci, teda vynálezy. Celý proces je založený na spolupráci medzi deťmi a študentmi stredných a vysokých škôl, ktorí spolupracujú ako rovnocenní partneri pri výrobe vysnívaných vynálezov počas jedného školského roka.

MENÍME MALÉ SNY na VEĽKÉ MYŠLIENKY