Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Geografická olympiáda – školské kolo

Geografická olympiáda – školské kolo

Dňa 23. novembra sa na našej škole konalo školské kolo Geografickej olympiády. Súperenie žiakov prebehlo v online priestore a sily si zmerali v troch kategóriách. V kategórii G (5. ročník) súťažilo 9, v kategórii F (6. a 7. ročník) 11 a v kategórii E (8. a 9. ročník) tiež 11 žiakov a žiačok. Do okresného kola postupujú stále traja najlepšie umiestnení. Všetkým gratulujeme a v nastávajúcom kole im silno držíme palce!

Kategória G:

  1. miesto – Michal Török (V.A)
  2. miesto – Daniel Poliačik (V.A)
  3. miesto – Gregor Haňo (V.B)

Kategória F:

  1. miesto – Ondrej Kaňuk (VI.A)
  2. miesto – Filip Ščerbák (VI.B)
  3. miesto – Aurel Kováč (VI.C)

Kategória E:

  1. miesto – Jozef Béreš (VIII.D)
  2. miesto – Hana Majorošová (VIII.C)
  3. miesto – Dárius Domonkoš (VIII.A)

Mgr. Parimuchová