Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Zimné radovánky v ŠKD

Zimné radovánky v ŠKD

Koncom januára sme sa rozhodli povzbudiť pani zimu „Zimnými radovánkami“. Snehu nám Perinbaba nedopriala, a tak sme si aktivity prispôsobili na interiérové hry. Do počtu bodov sme ostreľovali snehovými guľami náš strom, vyriešili sme tajničku, poskladali zimné puzzle. Taktiež sme absolvovali prechod lesom, kde sme putovali cez vodu, padnuté stromy, brvná, po stopách medveďa a pod. Aj fúkanie snehových vločiek malo svoje čaro. Zabavili sme sa poriadne a s úsmevom sme nakoniec odchádzali popoludní domov. Tak snáď sa nám tá Perinbabka umúdri a ešte nám dopraje ozajstné snehové zimné radovánky plné snehu.

Mgr.Iveta Hlebová a PhDr.Jana Auer Sapolová, vychovávateľky ŠKD