Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Olympijský odznak vytrvalosti

Olympijský odznak vytrvalosti

A je to tu…! Po dlhých mesiacoch čakania na výsledky sme sa konečne dočkali.

S hrdosťou môžeme skonštatovať, že máme v škole naozaj veľmi šikovných žiakov a žiačky. V minulej edícii OLOV naši žiaci a žiačky  získali 25 odznakov ( z toho jeden zlatý ). Teraz, keď sme konečne obdržali od SOŠV spracované výsledky, je jasné, že sme v tohtoročnom vydaní úspešnejší.

Veď posúďte sami:
28 bronzových
20 strieborných
9 zlatých

Úspešným športovcom „olympionikom“ od srdca blahoželáme…!!!

 zlatostriebrobronz
6. ročník J. Miliczky, A. Olexa, T. Potošňáková,J. Béreš, T. Fialová, E. Nyárhidy, B. Šauličová, O. Staňa, J. Žiaková
7. ročníkA. Čelinský, O. Erdélyi, M. Janočko, L. Kozlay, M. Meňhert, M. Rybárik,K. Kolesová, T. Orosz, A. Pisarčíková, L. Roba, R. Sorokáčová, L. Stulkivska, S. Súkeníková, S. N. Šveda, P. VargaN. Hýrošová, K. Kollarčíková, A. Kováč, L. Kováčová, T. Lacková, P. Melník, D. Molnár, E. Szövényi
8. ročníkR. Rusková, L. SásfaiAdamek, T. Collange, R. Godina, F. Sedláček,G. Altmanová, Ľ. Čobík-Ferčík, R. Feňo, L. Hricko, M. Mitro, M. Paulo, T. Plavnický, E. Štelbacká, S. Šucháňová
9. ročníkK. BerezňaninováM. Princ, R. Rašiová, T. Romanko, A. Vu ChuM. Karaffová, T. Kolpaský, L. Lalíková, H. Majorošová, S. Šedovič

Mgr. Martina Kuchárová Mgr. Ján Martinko