Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Karneval v ŠKD

Karneval v ŠKD

Rozhodnúť sa neviem stále, čím chcem byť na karnevale.
Žabkou, líškou, Číňanom? Indiánom pod stanom?
Muchotrávkou, medveďom, zajkom, Harry Potterom?
Nuž, alebo, žeby kráľom? Neviem, čo s tým karnevalom!
Už to mám a ani známym svoju masku neprezradím.

     Fašiangy sú obdobím veselosti, zábavy, karnevalov a aké by to bolo, keby v našom školskom klube detí chýbal karneval, na ktorý sa všetci  každoročne tešíme. Aj tento rok pani vychovávateľky zorganizovali v našom školskom klube „Detský karneval“ plný zábavy, súťaží, tanca, kvízov a zábavných tvorivých dielní. Deti sa prezliekli do svojich obľúbených karnevalových kostýmov a premenili sa na postavy z rozprávok, zvieratká a masky od výmyslu sveta. Nechýbal ani veselý stoličkový tanec, dobrá nálada, sladká odmena k tomu a my všetci sa už tešíme na ďalší karnevalový zážitok na budúci školský rok.

Mgr. Jana Hrušková, vedúca ŠKD