Rozlúčka so šlabikárom: Slávnosť plná vedomostí a radosti.

V prváckych triedach sa odohrala slávnostná rozlúčka so šlabikárom.

Bolo to veselé a dojemné podujatie, na ktorom sme ukázali, akí sme šikovní a koľko sme sa za ten rok naučili. Predviedli sme svoje čitateľské a písacie zručnosti, s úsmevom sme sa podelili o triedne tajomstvá a prezradili, ako prebiehajú naše vyučovacie hodiny. V priebehu roka sme sa naučili veľa zaujímavých vecí, skúsili sme rôzne aktivity a vytvorili sme si nové priateľstvá. Niektorí z nás sa už poznali z materskej školy, ale vďaka spoločnému času v prvej triede sa naše puto upevnilo.

S nadšením a očakávaním sa chystáme na nasledujúce ročníky. Šlabikár nám pomohol otvoriť dvere do sveta poznania a my sa tešíme, aké dobrodružstvá nás čakajú ďalej.

Rozlúčka so šlabikárom bola krásnym zavŕšením nášho prvého školského roka. Teraz už s hrdosťou môžeme povedať, že sme nie len predškoláci, ale skutoční prváci!

Ďakujeme, šlabikár!

P.S. Nezabudneme na všetky tie krásne chvíle, ktoré sme spolu zažili. Šlabikár nám bude navždy pripomínať naše prvé kroky v čarovnom svete čítania a písania.

Kolektív prváckych tried a triedne pani učiteľky