Dávid Králik a jeho návšteva u nás

Dávid – učiteľ, mentor, kouč, lektor, spoluzakladateľ školy Felix, bývalý reprezentant, medzinárodný rozhodca a tréner v šerme.

Bloger, autor niekoľkých metodík. Momentálne pracuje v SZŠ Felix ako učiteľ a tiež v n. o. LEAF ako mentor a supervízor v mentoringovom programe IRPU a hlavne spisovateľ a autor kníh

Šibalstvá králička Dávida, Celkom ako sen, V jablku, Tukan, ktorý túžil LETieť a ešte iných…

Posledné dve – V jablku a Tukan, ktorý túžil LETieť nám prišiel predstaviť, zahrať, zaspievať, vytvoriť a zalietať 5. a 6. júna 2024 priamo do našej školy.

Aktívny zážitok z rozprávania pre žiakov 3. – 7. ročníka, skutočné prepájanie deja v jablku odvážne tukanie lietanie vo všetkých zúčastnených dlho s úsmevom rezonovalo.

Tešíme sa na ,,králičie“ pokračovanie nabudúce. Pura vida.

Mgr. Kamila Nagyová