Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Deň plyšového medvedíka – Teddy Bear Day

Deň plyšového medvedíka – Teddy Bear Day

Každoročne na škole spolu s našimi mladšími žiakmi oslavujeme „DEŇ PLYŠOVÉHO MEDVEDÍKA“. Je to príjemné spestrenie začiatku školského roka naplnené rôznymi aktivitami s medveďou tematikou. Žiaci sa na tento deň vždy veľmi tešia a ináč tomu nebolo ani tento rok. Aj keď naši plyšový kamaráti museli ostať kvôli hygienickým opatreniam tentokrát v pohodlí svojich domovov, nič nám nebránilo poriadne osláviť ich narodeniny a spoločne si užiť tento deň. Zatancovali sme si medvedí tanec, prečítali si knihu: „The Bear on the Stairs“, zopakovali si časti tela, čísla a pomenovania farieb pri vyfarbovaní obrázkov medvedíkov. Aby sme si tieto chvíle zapamätali intenzívnejšie, urobili sme si zopár veselých fotografií.

Mgr. Oľga Proksová