Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Mikuláš v ŠKD

Mikuláš v ŠKD

Celý kraj sťa striebro svieti. Príď, Mikuláš, prosia deti. Chytro sadaj na sane, v školičke ťa čakáme. Ponáhľaj sa medzi nás.
Každý rok je v našej škole už tradíciou, že sa naše deti z ŠKD podieľajú na vytvorení radostnej mikulášskej atmosféry. Tak tomu bolo aj tento školský rok.
V pondelok po 6. decembri našu školu navštívil Mikuláš. Najväčšiu radosť zo vzácnej návštevy mali naši najmenší. Mikulášov kôš v školskej jedálni bol plný dobrôt a po skvelom obede mohla naša mikulášska oslava začať. Súťaže, kvízy, tajničky, veselé mikulášske pracovné listy, omaľovánky a modelovanie, to všetko si mohli deti vyskúšať v tento špeciálny deň, na ktorý sa tak veľmi tešili.
Srdečná vďaka, Mikuláš!

Mgr. Jana Hrušková, vedúca ŠKD