Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Lyžičky v ŠKD – vianočné prekvapenie

Lyžičky v ŠKD – vianočné prekvapenie

Každoročne sa na našej škole konali Vianočné trhy. Rok 2020 bol pre nás trošku iný, no povedali sme si, že našu tradíciu výroby darčekov zachováme. S deťmi sme sa preto rozhodli pre rodičov pripraviť vianočné prekvapenie.

Lyžice sú súčasťou každej domácnosti a preto sme si povedali, že ich skrášlenie bude dobrým nápadom. Deti sme oboznámili s technikou práce s FIMO hmotou, pomocou ktorej sme vyrobili tematické lyžičky, podľa výberu detí. Technika bola pre deti zaujímavá, pretože to bolo pre nich niečo nové. O tom, že ich výroba bavila, svedčia aj krásne výrobky, ktoré deti rodičom nachystali pod Vianočný stromček.

Pozrite sa, ako to naše šikovné deti zvládli!

Mgr. Iveta Hlebová, vychovávateľka ŠKD a deti zo 4.A