Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Celoslovenské kolo olympiády v anglickom jazyku

Celoslovenské kolo olympiády v anglickom jazyku

V dňoch 24. a 25.3. 2021sa konalo celoslovenské kolo olympiády v anglickom jazyku. Keby nebolo tejto pandémie, cestovali by sme s Miou do Bratislavy. Ale  rovnako ako ostatné kolá, aj toto sa konalo online. Našu školu ako aj celý košický kraj reprezentovala Mia Madliaková zo 7.C. V prvý deň sa konala písomná časť a na druhý deň ústna. Mia zabojovala a v celoslovenskej konkurencii obsadila nádherné 2.miesto! Mne tým urobila nevýslovnú radosť, a ukázalo sa, že sa usilovná príprava vypláca. Mia ale nepotešila len  mňa, myslím že dôstojne reprezentovala našu školu na celoslovenskej pôde. Gratulujeme Mia, a ja za seba Ti veľmi ďakujem. Si naša hviezda!

Zuzana Moreau