Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Dobrý skutok na Mikuláša v ŠKD

Dobrý skutok na Mikuláša v ŠKD

Mesiac December je spojený s príchodom zimy, ale takisto je to obdobie plné pokoja, radosti a oddychu. Na začiatku tohto obdobia nadšene očakávame Svätého Mikuláša, ktorého príchod je predzvesťou Vianočných sviatkov. Svätý Mikuláš ochotne rozdával svoje dary najmä tým, ktorí to potrebovali. Tohto roku neminul ani nás, avšak my sme sa rozhodli obdarovať aj našich prváčikov. V tomto období je dôležité navzájom si pomáhať, šíriť okolo seba dobro, rozdávať úsmev a najmä robiť dobré skutky tak, ako to robí aj Svätý Mikuláš. Naše XI.oddelenie ŠKD z  3.C darovalo Mikulášske balíčky deťom z  II. oddelenia v 1.B, ktoré vlastnoručne zhotovili s láskou. Naši prváčikovia sa balíčkom veľmi potešili a aj takto sme mohli spoločne osláviť nášho prvého Mikuláša na našej škole.

Kristína Hajduková, vychovávateľka ŠKD