Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Tvorivá zima v III.oddelení ŠKD

Tvorivá zima v III.oddelení ŠKD

Prišla zima, prichádzajú Vianoce a v našom oddelení sme si užívali ich blížiacu sa atmosféru. Vyrábali sme, tvorili, maľovali a lepili. Najprv sme vyrobili stromček – adventný kalendár, ozdobili sme ho a každý deň sme niekoho vyžrebovali, kto si domov odniesol obrovskú salónku. Hoci sme sa chvíľu učili aj z domu, popoludní na online ZOOM hodinách v ŠKD sme tvorili ďalej. Učili sme sa kresliť rôzne zvieratká, hrali sme zábavné hry, cvičili sme cviky podľa abecedy, súťažili sme, vyrábali sme zimné mestečko z papiera. Čítali sme si o zvieratkách, ktoré žijú na Severnom póle a hádali ich mená na obrázkoch, no najviac sme sa tešili na Mikuláša v škole.

Mgr. Janka Belánová, vychovávateľka ŠKD