Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Športový deň v ŠKD na MDD

Športový deň v ŠKD na MDD

Na Slovensku oslavujeme tento sviatok každoročne 1. júna.

Tento dátum je na svete najobľúbenejší, oslavuje sa vo viac ako 21 krajinách. V tento deň by sme si mali pripomínať bratstvo a porozumenie medzi deťmi a mali by sme ho venovať aktivitám s deťmi, myslieť na ich dobro a životné podmienky vo svete.

My v našom školskom klube detí sme to tento rok zorganizovali športovo. Pozvanie prijal športový tréner Ing. Vladislav Rozbroj a jeho zverenci zo Strednej športovej školy na Triede SNP. Deťom ukázali rôzne triky freestylu vo futbale s hudbou a zacvičili si na otvorenej hodine karate v našom peknom zelenom školskom parku. Deti si to poriadne užili a už teraz sa tešia na najbližšie stretnutie so staršími športovcami.

Mgr. Jana Hrušková, vedúca ŠKD