Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Veľkolepé otvorenie nového školského roka Hviezdička

Veľkolepé otvorenie nového školského roka Hviezdička

V stredu 7. septembra 2022 čakalo všetkých školákov veľkolepé otvorenie nového školského roka 2022/2023 v košickom Amfiteátri, ktoré si pre nich pripravilo mesto Košice v spolupráci s umeleckou spoločnosťou Gong. Súčasťou programu bolo prezentovanie speváckych talentov na 31. ročníku speváckej súťaže Hviezdička. Žiakov potešila svojimi piesňami a roztancovala aj speváčka Kristína, ktorá dohliadala na mladé spevácke talenty. V programe zazneli piesne Vráť mi tie hviezdy, Horehronie, Na bieleho koňa, V sieti ťa mám a iné. Speváčky v čisto dievčenskej zostave ukázali svoj talent a odvahu spievať pred toľkým publikom a spestrili celý dopoludňajší program.

Mgr. Dominika Čechová