Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Korčulkovo :)

Korčulkovo :)

Dva nože, dve šnúrky, dve topánky… Znie to strašidelne? Nemusíte sa vôbec báť. Tieto tri veci sú hlavnými časťami niečoho, čo sme veľmi potrebovali počas kurzu s názvom Korčuľkovo. Sú to KORČULE. Žiaci druhého a tretieho ročníka sa v termíne od 28.11 do 2.12. učili korčuľovať, alebo svoje korčuliarske schopnosti znásobovali. Zaujímavými aktivitami na ľade si trénerky Zuzka, Veronika a Mirka rýchlo získali sympatie detí a zažili tak spoločne skvelý týždeň. Všetci ukončili tento kurz s úsmevom na tvári, získali krásny diplom a drevenú medailu s menom. Ďakujeme všetkým pani učiteľkám, vychovávateľkám a v neposlednom rade celému tímu Korčuľkova za skvelú spoluprácu.

PaedDr. Marcela Drabantová