Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Zábavné pokusy v ŠKD

Zábavné pokusy v ŠKD

Deti sa dozvedeli, že nie len ony vedia tancovať, ale aj hrozienka, že dúha nemusí byť len na oblohe a že farba je len ilúziou. Vyskúšali si aj  lávovú lampu, sopku, kvitnúce kvety, farebný dážď, plávajúce kresby…Naše deti zo školského klubu  baví objavovať nové veci, hľadať v nich súvislosti a získavať odpovede na otázky typu: „Prečo je to tak?“.

Deti môžu slobodne prejaviť svoju prirodzenú zvedavosť a túžbu objavovať… „Skúšať, čo to urobí keď…“  Vyskúšali si aj prácu v laboratóriu a z malých vedátorov nám raz možno vyrastú veľkí vedci. Spokojné úsmevy a žiarivé očká svedčili o dobrej zábave a my sme presvedčení, že veda ich určite baví.

Mgr. Rebeka Segečová, vychovávateľka ŠKD