Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

XXI.ročník košickej žiackej ligy v šachu

XXI.ročník košickej žiackej ligy v šachu

Súťaživého ducha, dobrú pamäť a logické myslenie ukázali naši žiaci na XXI.ročníku košickej žiackej ligy v šachu v rámci Grand Prix mládeže jednotlivcov. Prvý turnaj tejto súťaže sa konal dňa 21.10.2023 v Centre voľného času na Popradskej ulici v Košiciach, ktorej sa zúčastnili naši žiaci I.stupňa – Sebastián Fabián, Adam Petko a žiaci II.stupňa – Peter Varga, Tomáš Gajdoš, Lukáš Paulo a Antonij Stulkivskyi. Aj touto cestou chceme pogratulovať nášmu žiakovi Petrovi Vargovi, ktorý sa v rámci všetkých 74 súťažiacich umiestnil na 5. mieste a v rámci svojej kategórie CH14 na krásnom 2. mieste. Blahoželáme a všetkým držíme palce v ďalších turnajoch šachu organizovaných Centrom voľného času.

PaedDr. Romana Renčková