Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

iBobor 2023

iBobor 2023

Informatická medzinárodná súťaž sa na našej škole koná pravidelne každý rok, nevynechali sme ani „kovidové“ roky. Decká sa na zaujímavé úlohy tešia a zodpovedne k tomu aj trénujú. Tento rok sa na našej škole v týždni od 6. do 10. novembra zúčastnilo 261 žiakov zo všetkých kategórií. V každej sa podarilo žiakom získať aj skvelé diplomy a niektorí sa umiestnili aj na prvých miestach, čo je úplne super. Tých naj sme odmenili nielen diplomami ale aj kľúčenkou v tvare iBobra – schválne, spoznáte ho?

A tu sú výsledky jednotlivých kategórií:

Kategóriazúčastneníúspešnínajúspešnejší
Drobec60 žiakov14 žiakovMatej Čuha
Nataša Szadziul
Bobrík71 žiakov49 žiakovSára Šalatová
Alexandra Kyseľová
Ján Kolesár
Kristína Závadová
Alexandra Migačová
Benjamín79 žiakov40 žiakovNikola Jurková
Kadet51 žiakov21 žiakovMarek Kolesár

Všetkým úspešným gratulujeme a všetkým zučastneným ďakujeme a prajeme veľa zdaru v ďalšom úsilí 🙂

Mgr. Blašková Zuzana