Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Predajná výstava na škole  –  Maják nádeje

Predajná výstava na škole  –  Maják nádeje

Motto:
„Ľudská pomoc v núdzi neobohacuje len toho, kto ju dostáva,  ale aj toho, kto ju poskytuje.“
 

Aj tento školský rok sme sa rozhodli podporiť a pomôcť osamelým mamkám s deťmi a ľuďom v núdzi pre Občianske združenie Maják nádeje. Opäť sme v dobrovoľníckom tíme nášho školského klubu detí vyzbierali pre Občianske združenie Maják nádeje peknú sumu, ktorá poputuje do správnych rúk. Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať mamkám z OZ za krásne výrobky, ktoré si pre nás pripravili a štedrosť našich rodičov, kolegov a žiakov, ktorí si výrobky zakúpili.

Mgr. Jana Hrušková s kolektívom ŠKD

Ďakovný list

Píšu o nás:

https://www.majak-nadeje.eu/1513-neskutocna-spolupraca-so-zs-stanicna