Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Veselé záložky

Veselé záložky

Marec sa už odpradávna spája nielen s príchodom jari, obdobia, kedy sa príroda opäť prebúdza k životu a kvitne v plnej svojej kráse, ale aj s neutíchajúcim zdrojom vedomostí a informácií spojených s knihami. Knihy sú bránou do sveta poznania. Mnohí z nás ich nepochybne majú odložené nielen na poličke, ale i v srdci.

     V našom školskom klube sa snažíme rozvíjať cit a poznanie ku knihám, ktoré si s radosťou čítame pri relaxačnej činnosti. Nielenže sa dozvieme niečo nové, ale aj užitočné a veľmi prínosné. Knihy nám rozvíjajú našu slovnú zásobu a kreativitu.
V školskom klube sme si vytvorili krásne záložky, ktoré nám zdobia vnútro kníh a my vieme, že nie je dôležitý obal, ale to, čo sa ukrýva vo vnútri.

Kristína Hajduková a Eva Lučková, vychovávateľky ŠKD