Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Honba za pokladom ŠKD

Honba za pokladom ŠKD

Ku Dňu detí sa všetky naše oddelenia v školskom klube zahrali na pirátov, ktorí hľadali zakopaný poklad v priestoroch školy, školského parku a multifunkčného ihriska.

Táto mimoriadne úspešná aktivita mala medzi deťmi veľký úspech a určite si ju všetci zopakujeme aj nabudúce.

Naši malí piráti dostali „mapu – zvitky“ s úlohami, a ak ich správne vylúštili, dostali sa k ďalším indíciám a hlavolamom. Počas celej výpravy ich sprevádzali pani vychovávateľky ŠKD, tzv. Veľkí piráti, ktorí pri nesprávnom postupe malých pirátov „potopili“ a ich triednu loď poslali ku dnu mora. Po dlhom čase a blúdení po oceáne sa deťom podarilo doplaviť ku ostrovu so zakopaným pokladom, kde ich čakala sladká odmena v tajomnej truhlici.

Paulína Palaščáková, vychovávateľka ŠKD