Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Predajná výstava anglických kníh USBORNE

Predajná výstava anglických kníh USBORNE

Tento rok sa nám podarilo výstavu anglických kníh vydavateľstva   USBORNE zrealizovať 3x krát. Prvá sa uskutočnila pred Vianocami, druhá bola v marci – mesiaci kníh a posledná 20. júna 2024. Táto tradícia si získala srdcia študentov i učiteľov a stáva sa čoraz obľúbenejšou.

Žiaci všetkých vekových kategórií, ale aj učitelia si mohli prezrieť bohatú ponuku kníh v anglickom jazyku. Nachádzalo sa tam pestré spektrum čítaniek v rôznych úrovniach angličtiny, rozprávok, kníh s nálepkami, románov pre starších i encyklopédií.

Sme nesmierne vďační všetkým, ktorí sa tejto výstavy zúčastnili a prispeli k jej úspechu. Výťažok z predaja kníh nám umožní rozšíriť knižný fond o tituly pre študentov, ktorí sa počas celého školského roka aktívne zapájajú do jazykových súťaží.

Veríme, že knihy, ktoré ste si zakúpili, Vám spríjemnia leto. Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami a knihami.

Mgr. Lucia Vargová