Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Týždeň aktívnej angličtiny

Týždeň aktívnej angličtiny

V týždni od 19.06.-23.06.2023 strávilo 38 žiakov 3.-4.ročníka päť intenzívnych dní s angličtinou a anglicky hovoriacimi lektormi z jazykovej školy SIDAS. Počas týždňa nabitého interaktívnymi aktivitami si prostredníctvom hier, kvízov, či dialógov, zdokonalili svoje jazykové zručnosti v angličtine. A nielen to. Vďaka lektorom Adamovi z Veľkej Británie a Menderesovi z Austrálie spoznali aj kultúru a životný štýl obyvateľov týchto krajín. Prostredníctvom tohto programu si tak deti užili zábavu a učenie v jednom a zistili, že sa bez problémov dokážu anglickom jazyku dorozumieť.

Za odvedenú prácu im v závere týždňa lektori slávnostne odovzdali certifikáty o absolvovaní kurzu. Deti si odniesli veľa zážitkov a dobrý pocit z toho, ako ľahko a prirodzene dokážu v angličtine komunikovať.

Mgr.D.Lopatníková