Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Letný výjazdový tábor

Letný výjazdový tábor

Zábava, skvelý detský kolektív,oddych a pestrý program. To všetko sme absolvovali počas letného tábora v druhom júlovom týždni. Navštívili sme RANČ BREZINY v PAVLOVCIACH, kde sme si zajazdili na koníkoch. KOŠICKÝM HRADOM nás previedol novodobý pán kastelán a naučil nás strieľať  z luku. Cestou späť sme objavili zvierací farebný chodník. V EKOPARKU HOLÁ HORA v Prešove sme sa oboznámili s chovom úžitkových zvierat a veľa sme sa naučili o liečivých rastlinách a o tom, aká dlhá je cesta od zrniečka ku chlebu. V zábavnom parku FUNDILAND v Prešove sme sa vybláznili na trampolínach, šmýkačkách, preliezkach, autíčkach či fit loptách. Piatok sme ukončili bicyklovaním sa na DOPRAVNOM IHRISKU ALEJOVA. Celý týždeň sme svoje zážitky dokumentovali kresbami, z ktorých sme vytvorili nádhernú obrázkovú galériu vo vestibule  B – pavilónu našej školy. Na ďalšie prázdninové dobrodružstvá odchádzame nie len so skvelými odmenami, ale i s úžasnými zážitkami a skvelou náladou.

vychovávateľky  Iveta Zeleňáková a Iveta Hlebová