Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Futbalový turnaj

Futbalový turnaj

V piatok 17. novembra si naša škola okrem sviatku Deň boja za slobodu a demokraciu taktiež pripomenula Deň študentov. Oslávili sme to ako inak pohybom. Podarilo sa nám zorganizovať Futbalový turnaj o putovný pohár riaditeľky školy ZŠ Staničná 13, PaedDr. Evy Pillárovej. Turnaja sa zúčastnili žiaci druhého stupňa.

V kategórii mladších žiakov si zmerali sily družstvá:  FC 5.C, FC REAL MADRID (5.A), FC VALENCIA NETOPIERI (6.A+6.C), FC CENCÚLE (6.D) a FC GERY CREW (6.B).

V kategórii starších žiakov súperili medzi sebou družstvá: FC BRAZÍLSKE TOČKY (7.A+7.B), FC MURKOVIA (7.C), FC UČILIŠTIE (8.B) a FC BANDURKI UHORKI (8.A).

Na palubovke nikto nič nikomu nedaroval avšak všetko sa nieslo v športovom duchu. No víťaz môže byť len jeden. Blahoželáme víťazom v kategórii mladších žiakov FC GERY CREW a v kategórii starších žiakov FC MURKOVIA! Pohár je váš.

Ďakujem všetkým za kvalitnú účasť. Vidíme sa o rok.

Mgr. Ján Martinko
Mgr. Martina Kuchárová