Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Mikuláš v ŠKD

Mikuláš v ŠKD

Zima robí čáry-máry,

december je v kalendári.

Kým šiesteho narátaš,

zavíta k nám Mikuláš.

6. december už tradične patrí Mikulášovi – je to asi najobľúbenejší deň v závere kalendárneho roka pre všetky deti našej školy. Už od rána nedočkavo vyčkávali na záhadné zaklopanie na dvere, kedy sa objaví náš milý Mikuláš, čertík a anjelik a nebolo to inak ani tento školský rok. Popoludní v našom školskom klube pokračovala veselá zábava, lodičkový pochod, špeciálny kvíz,vypracovali sme si kreatívne pracovné listy, vystrihovačky a najviac zabodovala obľúbená tanečná prehliadka s animovanými postavičkami a mikulášskymi symbolmi.

Skvelá nálada a rozžiarené detské očká to bolo to najkrajšie, na čo budeme dlho spomínať.

Ďakujeme ti, Mikuláš!

Mgr. Jana Hrušková, vedúca ŠKD