Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Predvianočná predajná výstava anglických kníh USBORNE

Predvianočná predajná výstava anglických kníh USBORNE

Posledný týždeň pred Vianocami (v pondelok 18.12.2023) sa u nás v škole uskutočnila predajná výstava anglických kníh vydavateľstva USBORNE. Túto akciu mávame dvakrát do roka. Teší nás, že táto aktivita oslovuje každý rok mnohých z Vás. 

Tentokrát sa pri laviciach s množstvom kníh v anglickom jazyku zastavili  nielen naši žiaci, starší, či mladší, ale aj učitelia. V ponuke boli čítanky vo viacerých úrovniach angličtiny, rôzne rozprávky, knihy s nálepkami, romány pre starších, ale aj encyklopédie. Nechýbali ani nádherné vianočné príbehy. Každý si tu mohol nájsť tú svoju knihu na chladné zimné večery. 

Ďakujeme všetkým, ktorí si zakúpili knihu a umožnili nám získať niekoľko kníh, ktoré si nájdu svojich čitateľov z radov žiakov zúčastňujúcich sa jazykových súťaží počas celého školského roka. 

Verím, že sa pri knihách z vydavateľstva USBORNE stretneme opäť v marci. 

Lucia Vargová