Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Celé Slovensko číta deťom

Celé Slovensko číta deťom

V predvianočnom zhone sme sa opäť, ako už býva tradíciou v našom školskom klube detí, venovali čítaniu. Teda nie my, ale naši aktívni rodičia. Bez Projektu Adventné čítanie, si už ani nevieme predstaviť naše klubové decembrové popoludnia. Deti mali možnosť vypočuť si nové a zaujímavé príbehy, rozprávky, ale aj úryvky z románov, a týmto si rozšíriť svoje čitateľské obzory. Sme radi, že naši rodičia sa zapájajú do tohto projektu stále viac a viac a aj touto formou prepájame školu s rodičovskou verejnosťou

 Veľmi pekne ďakujeme rodičom, ktorí si našli pre nás čas a ako sme si ho v pohode užili, si môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Mgr. Veronika Špišáková Revická, vychovávateľka ŠKD