Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Vianočná pošta pre seniorov

Vianočná pošta pre seniorov

Občianske združenie Pohodovo už siedmy rok organizuje Vianočnú poštu pre seniorov. Aj  my v našom školskom klube detí sa do tohto projektu zapájame od začiatku, keďže pripraviť Vianoce neznámym starkým je pre naše deti už tradíciou. Ani tento rok nebol iný a deti sa schuti pustili do výroby a písania vianočných pozdravov pre starkých z domovov seniorov a sociálnych služieb. Každým rokom sa zapája čoraz viac oddelení , aby potešili väčší počet seniorov. Tento rok sme dostali aj milú spätnú väzbu z jedného zariadenia, a tak  si deti môžu pozrieť aj na fotkách radosť , ktorú babičkám a dedkom urobili.

S radosťou sa zapojíme aj na ďalší školský rok.

Mgr. Veronika Špišáková Revická, vychovávateľka ŠKD