Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

„Bonjour les élèves“

„Bonjour les élèves“

Začiatok decembra už každoročne patrí francúzskej olympiáde a tento rok nebol výnimkou. V priebehu minulého týždňa sa na našej škole konalo školské kolo olympiády vo francúzskom jazyku. Zúčastnili sa ho žiaci, ktorých francúzština očarila nielen svojou náročnosťou, ale aj naopak svojou krásou, ľubozvučnosťou a všestranným využitím. Po úspešnom absolvovaní písomnej a ústnej časti Vám oznamujeme konečné výsledky. V kategórii 1A sa na 1. mieste umiestnila Lara Baňacká zo 7.A triedy. V kategórii 1B obsadila 2. miesto Sofia Bónová z 8.B a 1. miesto patrí zaslúžene Romane Rašiovej z 9.C. V kategórii 1C obsadil 2. miesto Marek Domaracký zo 6.A, a 1. postupové miesto získala Ella de Tulio z 8.C.

Všetkým, ktorí sa na olympiáde podieľali ďakujem a verím, že sa s niektorými z vás určite stretneme aj o rok. Našim víťazkám srdečne blahoželáme a držíme palce v nadchádzajúcom krajskom kole, kde veríme, že zopakujú úspechy z minulých rokov a budú naďalej šíriť dobré meno našej školy.

JUDr. Ľubomíra Szökeová

No Comments

Add your comment