Základná škola, Staničná 13, 040 01 Košice
+421 55 6256896
zsstanicnake@zsstanicnake.sk

Nábor žiakov na druhý cudzí jazyk

Nábor žiakov na druhý cudzí jazyk

Dňa 18.4. vo štvrtok sa v priestoroch školskej jedálne konal nábor žiakov 2. ročníka na druhý cudzí jazyk, ktorý si budú naši malí žiačikovia vyberať už budúci rok. Na našej škole majú žiaci na výber zo 4 cudzích jazykovː nemeckého, ruského, francúzskeho a najnovšie aj španielskeho jazyka.

Naši druháci sa naučili základné frázy, pozdravy, naučili sa jednotlivé farby a taktiež si vytvorili svoje vlastné pexeso. Naši starší žiaci od 7. po 9. ročník im boli nápomocní a prevzali tak na seba rolu učiteľov, za čo im veľmi pekne ďakujeme! J

Veríme, že boli naši druháci oslovení a že si s pomocou svojich rodičov vyberú jazyk, ktorý bude pre nich zaujímavý, ktorý sa im bude ľahko a s láskou učiť.

Mgr. Parimuchová a Mgr. Sabolová